przewóz mebli, gdzie warto ?

przewóz mebli, gdzie warto ?

Witam, potrzebuję przewieźć meble z Piaseczna do Warszawy. Meble do transportu to: kanapa, szafa, komoda, stolik i kilka rzeczy RTV i AGD. Polecicie mi dobrą firmę, jaka zabezpiecza rzeczy przed transportem, aby nic się nie porysowało i obiło? Najlepiej takie firmy, z jakich wy korzystaliście.

kadajo

Posty: 2

 
A co się dzieję kiedy transport mebli okaże się fatalny i dostaniemy poobijane meble? Kto za takie coś odpowiada? Zdarzyło wam się to kiedyś?

Wojciech24

Posty: 7

 
Zdecydowanie żąda teraz przewiezienia mebli, albowiem się wyprowadzam z obecnego mieszkania. Chciałabym skorzystać z firmy, którą naprawdę polecacie, znacie jakąś? Tylko, żeby przewożone rzeczy miały ubezpieczenie w razie czego:)

jarcio00

Posty: 9

 
Ja korzystałam rok temu z firmy, która transportuje meble w Warszawie i byłam zadowolona. Słyszałam też dużo pozytywnych opinii na ich temat. Jak przypomnę sobie nazwę to dam wam znać.

erwin_15

Posty: 9

 
Ja korzystałam z ich usług https://transport-mebli-warszawa.pl i nie mogę powiedzieć złego słowa na tą firmę. Przewóz mebli było dobrze, tak, jak zabezpieczenie ich i nie płaciłam wielkich pieniędzy.

duszter

Posty: 14

 
Jak korzystałem z oferty firmy, która zajmuje się transportem mebli w Warszawie. Nie pamiętam, teraz nazwy ich firmy, ale gdzieś mam wizytówkę. Jak znajdę to wam wkleje tu zdjęcia. Wiem, że niesłychanie mało zapłaciłem i byłem zadowolonych z ich usług.

y-grek56

Posty: 4

 
W Warszawie ciężko jest znaleźć kogoś profesjonalnego do przewozu mebli. Zobacze wasze oferty, które podaliście, może coś wybiorę.

gdzies23

Posty: 14

 
Też zwrócił bym uwagę, by firma transportująca meble nie była zbyt tania. To zawsze budzi obawy różnego rodzaju.

kwinto

Posty: 4

 
Przewóz mebli nie jest uciążliwy, wystarczy popatrzeć oferty w internecie. Pełno jest takich ogłoszeń.

Intro_69

Posty: 11

 
Cześć. Z doświadczenia wiem, że lepiej zainwestować w transport mebli konkretnej firmie, niż samemu organizować transport i ludzi do pomocy. Chyba, że chodzi na przykład o jedną szafkę to wtedy nie opłaca się wynajmować firmy przeprowadzkowej.

Mr Frog

Posty: 21