Sklep wędkarski coś polecacie?

Sklep wędkarski coś polecacie?

Hej, mam pomysł na to lato. Będę łowił... Czekam na odpowiedzi odnośnie sklepu wędkarskiego, gdzie można zaopatrzyć się w sprzęt. Z góry dziękuję.

Fanatyk

Posty: 20

 
Ja wolę woblery bezsterowe. Jak sobie sam nie szarpnę to nie czuję, że łowię. Dla mnie sprawa z rodzajem sterów jest nieco zagmatwana i do końca wcale mi nie pomagają. Są i zwolennicy steru, ja do nich nie należę.

hertinho

Posty: 20

 
Kiedy zaczynałem łowić też miałem sporo dylematów i niejasności. Teraz na przykład nie używam niczego z przereklamowanych gadżetów. Wolę własne woblery rękodzieła. Dobrze sobie z nimi radzę.

grax1

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o woblery to musisz wiedzieć, co chcesz łowić i gdzie.

Wobki różnią się od siebie i nie ma możliwości korzystania z jednego rodzaju i łowienia na nie wszystkich gatunków. Zdecydowanie robią furorę i są najlepszym rozwiązaniem na nasze wody.

izabelka

Posty: 15

 
Na prezent dla poławiacza ryb nie trzeba wydawać dużych pieniędzy.

Myślę, że nawet niewielki gadżet związany z jego pasją będzie mógł go ucieszyć. Jeśli kupisz coś z woblerów, możesz nie trafić w gusta. Zatem przyłączam się do innych, że dobrze byłoby zakupić jakiś wędkarski uniwersalny gadżet.

980000

Posty: 17

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

Sarever

Posty: 28

 
Witam. Polecam sprzęt ze sklepu wędkarskiego http://e-garbus.pl. Sam kupowałem tam coś z elektroniki i jestem zadowolony.

Mają dość konkurencyjne ceny i można trafić na promocje.

Grupa SEO

Posty: 15

 
Bezsterowe woblery są do … Ja praktykuję te SDR czyli Super Deep Runner. Te najgłębiej nurkują i doskonale nadają się do trollingu, w jakim się pasjonuję. Waga i rozmiar też niesłychanie się liczą.

Moderator

Posty: 19