bhp na śląsku, szukam

bhp na śląsku, szukam

Gdzie znajdę usługi bhp w Katowicach, bo mam kilku pracowników, którym się zbliża termin obycia szkolenia, niemniej jednak nie wiem gdzie tego szukać?

Facio

Posty: 2

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

jolka

Posty: 6

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bowiem poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają bardzo wiele do powiedzenia. Według mnie super.

Kruk

Posty: 14

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Trener

Posty: 16

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

jkiolek56

Posty: 8

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Na nieszczęście później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Wariat

Posty: 19