Jak to jest z CRM

Jak to jest z CRM

Zależy mi na automatyzacji zakupowej w moim sklepie. Obecnie wiele danych musi być transportowane ze sklepu do systemu CRM, który został autorsko napisany. Nie wiem czy można rozbudować taki program, czy lepiej napisać od nowa?

Kazdyy02

Posty: 22

 
Poszukaj w Internecie tego co Cię interesuje. Nawet jeśli ktoś wpisze Ci tu kilka nazw to nie jesteś w stanie wybrać jakiegoś bez przeczytania o nim troszkę więcej.

Ja przynajmniej bym tak nie postąpiła!

Trener

Posty: 20

 
W tym tygodniu księgowa powiedziała, że u nich będzie wprowadzany nowy system i będą mieć dużo pracy, ale niestety nie pamiętam jego nazwy. Kiedy się dowiem to Ci napiszę.

Buła

Posty: 18

 
Nie wiem za bardzo co mogę Tobie doradzić. To jest tak ważna sprawa a zarazem indywidualna, że nie warto jest opierać się na opiniach osób postronnych.

Czesio

Posty: 19

 
CRM w obecnych czasach należy traktować jako narzędzie pracy oraz analizy. Obecnie każdy z większych i bardziej popularnych systemów ma jakiś stopień probabilistyczny w swoich statystykach.

_Liquid

Posty: 14

 
Po tych danych jakie dostarczyłeś bardzo trudno stwierdzić, który system będzie dla Ciebie odpowiedni. To naprawdę jest dość skomplikowany system i trzeba przy wyborze uwzględnić bardzo wiele zmiennych.

Mr Frog

Posty: 21

 
Witam Cię również.

Musisz wiedzieć, że każdy system jaki jest dedykowany dla pewnej grupy odbiorczej: sklepy, księgowość, logistyka mają uwzględnione najważniejsze funkcje w branży, więc każdy będzie pasował :-) Tylko kwestia przyzwyczajenia do interfejsu.

dskoku

Posty: 18

 
Każdy system ma swojego zwolennika, a Ty podałeś za mało wytycznych, aby na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski.

Koktus

Posty: 21