Pilnie potrzebuje pomocy

Pilnie potrzebuje pomocy

Witajcie, robiąc porządek na strychu znalazłem kilka starych lecz niezwykle wartościowych dla mnie i mojej rodziny kaset vhs. Niestety ani ja ani nikt z moich znajomych nie posiada odtwarzacza vhs. Czy istnieje opcja aby to jakoś odtworzyć na komputerze lub przegrać na płytę cd lub dvd?

Rafałek34

Posty: 22

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało wyborny efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty albowiem potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

MrGargamel

Posty: 12

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to trochę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje olbrzymich cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Sarev22

Posty: 14

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, jaka jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest naprawdę interesujący.

wicio149

Posty: 23

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość dużo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Propozycja strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Warto sięgnąć właśnie z tej oferty.

anex

Posty: 14

 
Propozycja http://www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście pln jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

blain_23

Posty: 23

 
Czy udało ci się już może odnaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w wyśmienitym stanie dlatego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Hardkorowy Koksu

Posty: 28

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony odnaleźć dobry odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bowiem innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna doskonalsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

mateo29

Posty: 23

 
Na kilku forach internetowych zalazłem dużo pozytywnych opinii na temat oferty firmy http://www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, że nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

ooops65

Posty: 17