moja kawiarnia przepisy, poszukuję!

moja kawiarnia przepisy, poszukuję!

Jak zdobywać w my cafe prezenty, bo nie wiem? To oznacza wiem, iż można, lecz nie za niezwykle wiem jak się za to wszystko zabrać?

Wacław

Posty: 1

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niesłychanie dobrze znać i trzeba na granie poświęcić mnóstwo czasu.

igorek

Posty: 5

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

francoo_00

Posty: 5

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, wobec tego nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

Tatusiek4

Posty: 5

 
Gier jest niezmiernie sporo, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to sporo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się bez wątpienia skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o sporo łatwiejsze. Można uzyskiwać o sporo wyższe efekty własnej pracy.

opiter78

Posty: 8

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i mnóstwo innych. Im dłużej się gra tym wiecej się o takiej grze wie, wobec tego należałoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w prosty sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o mnóstwo lepsi niż teraz.

namok

Posty: 2

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za bardzo mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Orange444

Posty: 8

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi dużo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się troszkę odstresować. Mamy dużo nowych przepisów, które odnalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można dużo się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

nighthaze

Posty: 4