gabinet kosmetyczny kraków, kogo polecicie ?

gabinet kosmetyczny kraków, kogo polecicie ?

Dzień dobry :) Szukam profesjonalnego salonu urody w Krakowie, który zapewnia mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

alliknet5

Posty: 5

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

TomekK

Posty: 12

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Black_Riot

Posty: 18

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, iż to niezmiernie dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco mnóstwo profesjonalnych zabiegów.

Ptaszek

Posty: 20

 
Nie ma to jak doświadczony peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, gdyż dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

żabka45

Posty: 12

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również poszukuję i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może niezwyklej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

Mr Frog

Posty: 6

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o dużo za dużo. Widziałam później, iż ceny są zdecydowanie niższe.

aniusia

Posty: 14

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Zwłaszcza jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

wiesław11

Posty: 7