Gdzie kupię dobry hosting ?

Gdzie kupię dobry hosting ?

Witam serdecznie.

Moja strona zużywa około 1 GB powierzchni dyskowej i 5 GB transferu miesięcznie. Możecie polecić jakieś sprawdzone hostingi www?

Wariat

Posty: 19

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, iż zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na których były stawiane.

Fotnik2

Posty: 25

 
Witam. Na tym forum odszukałem wiele porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Ania

Posty: 25

 
Witam.
Z ogromnymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, iż w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na uwagę moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, ponieważ pomagali mi radzić sobie z nawet najniezwyklej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się ogromny plus!

Makus16

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem przede wszystkim, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod uwagę, niemniej jednak ostatecznie udało się.

erwin_15

Posty: 12

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Mnóstwo firm doszło do wniosku, iż może im go zaoferować i poprzez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zaspokojony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

szef82

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, które okazały się naprawdę korzystne, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, że teraz co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

zdziniu33

Posty: 21

 
Cześć. Muszę przyznać, iż do tej pory zawsze wybierałem jedynie i wyłącznie tani hosting, jednak dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najistotniejsze, gdyż warto wziąć zarówno pod uwagę lokalizację serwera, która może wpłynąć na szybkie lub niesłychanie wolne wczytywanie się stron internetowych.

sonio

Posty: 21